Tak się zostaje królową balu! SYLWESTER!

Tak się zostaje królową balu! SYLWESTER!

Tak się zostaje królową balu!

Nim zostaną otwarte szampany, zanim będziemy odliczać czas, jaki pozostał do powitania Nowego Roku, zanim nasze stopy będą obolałe od tańca…musimy przygotować sobie sylwestrowe outfity! Wydawać by się mogło, że dziś, gdy do wyboru jest bez liku kreacji, nie będzie z tym problemu. No cóż…bywa z tym różnie, czasami wielość opcji wcale nie ułatwia życia. Ale nic straconego, gdy bowiem zapoznamy się z aktualnymi trendami, podejmiemy decyzję w mgnieniu oka!

Mała czarna dla wielbicielek prostoty

Czasem mniej znaczy więcej – z tego założenia muszą wychodzić fanki klasyki w postaci małej czarnej. Coco Chanel wiedziała, co robi, kiedy ją projektowała. Nie od dziś wiadomo, że w czerni wygląda się nieco tajemniczo, bardzo kobieco. Wysmuklenie sylwetki to tajna broń tej opcji. Aby w sylwestrową noc poczuć się wyjątkowo pięknie, dobierzmy do naszej czarnej sukienki stylowe dodatki, a usłyszymy mnóstwo w pełni zasłużonych komplementów!

Zasługujesz na to, żeby błyszczeć!

Chcesz błyszczeć (dosłownie i w przenośni) na balu czy prywatce? W takim razie koniecznie poszukaj takiej kreacji, dzięki której uda Ci się ten efekt uzyskać. Projektanci przygotowali sporo modeli z połyskującymi aplikacjami w stylu glamour, jest w czym wybierać!

Długa suknia, by podkreślić ważność chwili!

Umówmy się: nieczęsto jest okazją do tego, by włożyć pełną elegancji długą suknię. Sylwester jednak nadaje się do tego wprost wyśmienicie. Jeśli wybierasz się na bal w eleganckim pałacyku czy urokliwym dworku, koniecznie włóż taką kreację. Przekonasz się, że było warto!

Dama w czerwieni

Mała czarna to oczywiście sylwestrowa klasyka, ale jeśli niekoniecznie chcesz wybrać ciemną barwę sukienki, postaw na czerwień. W niej poczujesz się zmysłowa i niezwykle kobieca (i to niezależnie od koloru włosów czy typu urody, bo w czerwonym właściwie każdej z kobiet jest do twarzy).

To, jak się bawimy podczas sylwestrowej nocy, w dużej mierze zależy od tego, czy czujemy się dobrze w naszym outficie na tę okazję. Ty zatem bez wątpienia zostaniesz ogłoszona królową imprezy, jeśli skorzystasz z naszych podpowiedzi!

SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ ŻYCZY ZESPÓŁ EVOSTYLE.PL