Pożegnaj stary rok stylowo!
EVOstyle

Pożegnaj stary rok stylowo!

Dobrze, że jest w roku taki wyjątkowy wieczór. Wieczór, w którym podsumowujemy to, co było, jednocześnie oczekując nowego. Wieczór, w którym świetnie się bawimy, zapominamy o codziennych troskach i z nadzieją spoglądamy w przyszłość. Sylwestrowa zabawa wymaga jednak odpowiedniego stroju. Jeśli zatem nie należysz do osób witających Nowy Rok w wygodnej piżamie we własnym łóżku, już teraz pomyśl o tym, w co się ubrać!


Witamy w krainie blasku
!


Kiedy błyszczeć, jak nie w sylwestrową noc? To jest właśnie okazja, w której przydają się kupione zawczasu cekinowe czy inne sukienki, które w inne dni roku jakoś trudno byłoby założyć. Warto odkryć też nieco więcej ciała niż zwykle. Być może to właśnie subtelne odsłonięcie karku okaże się być najlepszym wyjściem? W najwyższej jakości kreacji Cleo poczujesz się naprawdę wyjątkowa, a jej złota barwa wspaniale podkreśli Twoją urodę!


Czerwone jest piękne


Wyjątkowość sylwestrowego wieczoru warto podkreślić także kolorem kreacji. Choć wylansowana przez Coco Chanel mała czarna zwykle przychodzi do głowy jako pierwsza, należy też pomyśleć o czerwieni, która przykuwa wzrok. Co istotne, dobrze wyglądają w niej zarówno ciemnowłose kobiety, jak i blondynki. W przypadku pięknych rudzielców także sprawdzą się z powodzeniem. Czerwone kreacje cudownie prezentują się na wielkich galach, podczas sylwestrowego szaleństwa również będą świetnym rozwiązaniem!


Nie tylko sukienka, czyli kombinezon na salonach!


Jeśli z sukienkami nie do końca Ci po drodze, masz bardzo ciekawą ich alternatywę. Co zatem powiesz na kombinezon z niezwykle kuszącym dekoltem w kształcie serduszka? Wspaniale podkreśli walory Twojej sylwetki, jednocześnie dając Ci komfort i wygodę podczas sylwestrowych szaleństw na parkiecie. Połącz go z najmodniejszą dziś złotą biżuterią, a zyskasz perfekcyjny look. Do tego mała kopertówka i piękne i wygodne zarazem buty – i możesz ruszać na powitanie Nowego Roku!

Zobacz również

Leave a Comment