Gwiazdka 2020 tuż, tuż...
EVOstyle

Gwiazdka 2020 tuż, tuż…

Gwiazdka 2020 tuż, tuż…

Nim się pojawi pierwsza gwiazdka, wybierz swój wigilijny look!

Wieczór wigilijny to czas wyjątkowy. Jedni przeżywają go w duchowym wymiarze, inni cieszą się z możliwości spotkania z rodziną, jeszcze inni doceniają to, że odpoczną. Wybór stroju na tę okazję nie może być pozostawiony przypadkowi. Ubiorem podkreślisz bowiem doniosłość chwil spędzanych przy choince, przy stole, wśród najbliższych. Co zatem wybrać, by wyglądać stylowo i zarazem komfortowo się czuć? Oto nasze propozycje!

Klasyka zawsze się sprawdzi!

Eleganckie zestawienia znajdujące się w klasyce modowego świata jak najbardziej będą odpowiednie. Przy stole wigilijnym raczej nie ma miejsca na ekstrawagancję (choć oczywiście na nietypowe kroje czy zestawienia jak najbardziej możesz sobie pozwolisz, jeśli z nich słyniesz). Bezpieczna elegancja to jednak świetna propozycja na ten wyjątkowy wieczór. Co konkretnie ona oznacza?

Mamy na myśli choćby dobrze skrojoną sukienkę, której czerwona barwa z powodzeniem wpisze się w świąteczne klimaty. Warto zestawić ją ze złotą biżuterią, aby poczuć się w ten wieczór naprawdę wyjątkowo!

Koszulowa bluzka głównym elementem outfitu

Białej bluzce koszulowej po prostu nie można odmówić elegancji. Sprawdza się na wiele okazji, a wigilijna kolacja w gronie najbliższych (albo firmowe spotkanie świąteczne) jak najbardziej się do nich zalicza. Z czym ją połączyć? Ciemne spodnie będą odpowiednie. Jeśli jednak jesteś fanką spódniczek, wybierz tę z ekoskóry o ołówkowym kroju, w ten sposób dodając zestawowi kobiecości.

Plisowana spódnica nada stylizacji lekkości

Od kilku już sezonów spódniczki plisowane są bardzo widoczne w modowym świecie. Nie musisz rezygnować z tego elementu w przypadku wigilijnej kolacji. Eleganckie plisowania świetnie wpiszą się w klimat świąteczny. Co dobrać do tego elementu garderoby? Bluzka barwy butelkowej zieleni będzie idealna na tę okazję, całość zaś zwieńczą modne nadal kolczyki z chwostami albo długi wisior w kolorze złotym. To będzie wigilijna noc, której z pewnością nie zapomnisz. Czekaj więc na pierwszą gwiazdkę z niecierpliwością!

Zobacz również

Leave a Comment