KOMBINEZON MONIQUE

239  z VAT

  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • IVON
  • czarny
Wyczyść
SKU: IV/713 Kategoria:

Opis

– Kombinezon o prostym kroju, z dekoltem w serek
– Krótki rękaw
– Długie nogawki
– Z tyłu dekolt eksponujący plecy
– Posiada kryty zamek ułatwiający zakładanie
– Doskonała propozycja na wieczorne wyjście w połączeniu z eleganckimi szpilkami
– Maksymalna temperatura prania 30 st. C, prasowania 110 st. C

– Modelka ma 180 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar 36

Wyprodukowano w Polsce

Skład: 100% poliamid
Tabela przedstawia wymiary produktu mierzone na płasko

ROZMIAR34363840
BIUST41434547
TALIA33353739
BIODRA46485052
DŁ. CAŁKOWITA141141142142
DŁ. NOGAWKI WEWNĘTRZNA75757576

Dodatkowe informacje

Waga0.1 kg
Rozmiar

34, 36, 38, 40

Producent

IVON

Kolor

czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “KOMBINEZON MONIQUE”